• ERP
  ERP
  ve Sektörel Çözümler
 • Özel Yazılım
  Özel Yazılım
  Çözümleri
 • Restoran, Kafe
  Restoran, Kafe
  Satış Otomasyonu
 • E-Fatura & E-Arşiv
  E-Fatura & E-Arşiv
  Çözümleri

Kurumsal

Mevki Yazılım

21 yıl önce yazılım sektörüne atılan temellerle yükselerek bugünlere gelen genç bir firmayız. Firmamız gençliğin verdiği dinamizmle çağın ötesine ulaşma azmiyle çalışmaktadır. Bulunduğumuz konumu korumak ve şirket/kurum/firmalara artı bir değer sağlayıp yüksek kaliteli bilişim hizmetlerimiz ile Türkiye'de güvenilir ve kalıcı bir marka/isim olmak, müşterilerimizin güvenine ve takdirine layık olmayı sürdürebilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Kullanıcı dostu tasarımlarımız gereksiz karmaşıklıktan uzak sade ve anlaşılırdır. Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet içermektedir. Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak firmamızın hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Çözümler

Siz yazılıma değil yazılım size uyum sağlasın. Tüm projelerde, müşterilerimize raporlanabilir hizmet verebilmek, mantıksal verileri işlevsel tasarımlarla birleştirerek, ihtiyaca özel yazılım çözümleri üretiyoruz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Çözümler
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Android ve iOS platformları üzerinde ihtiyacınıza uygun mobil uygulamalar ile her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Web Tasarımı / Hosting Çözümleri

2002 yılından beri yüzlerce internet sitesi tasarladık, sizde Özel Tasarım Web Siteleri ile firma ihtiyaçlarınıza göre modern, şık tasarım ve Arama Motorları optimazyonlu (SEO) altyapısına uygun internet sitesi sahibi olun. %99,98 yıllık ortalama uptime ile kesintisiz ve hızlı sunucu hizmetleri ile sorunsuz bir hosting yapısı...

Web Tasarımı / Hosting Çözümleri
Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme

Birlikte planlayıp sizin için uygulamaya geçirelim, Özel yazılım geliştirme ve Web tabanlı yazılım çözümlerimiz ile aynı anda tek bir sistem üzerinde çalışabilme, her yerden erişim avantajı elde edebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Markanız / Siteniz internette kaybolmasın, organik ve dijital reklam çözümlerimiz ile her zaman arama motorlarında rakip sitelerin üzerinde yer alın. Doğru bir strateji ile internet sitenize daha fazla kullanıcı çekebilir, bu kullanıcıları potansiyel müşterilere ve satışa dönüştürebilirsiniz.

Dijital Pazarlama
E-Dönüşüm Çözümleri

E-Dönüşüm Çözümleri

E-Dönüşüm Çözümlerimiz sayesinde işletmenizi dijital dönüşümü sağlayabilir, maliyet ve iş gücünde tasarruf yapabilirsiniz.

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon çözümlerimiz ile tüm verilerinizi tek elden yönetebilirsiniz.

Entegrasyon Çözümleri