Web Tasarımı


Neden Web Tasarımı?

Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.
Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.
Internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye'ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır.
Satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü, internet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman oldukça azalmaktadır. Web sayfaları aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü, aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

TASARIMLARIMIZIN NİTELİKLERİ

Üstün Özellikler
Ekspres site, kendi web sitenizi oluşturabilmek için hazırlanmış kullanışlı ve düşük maliyetli bir şablon sayfa yapım aracıdır. Ekspres site ile kendi sayfalarınızın yönetimini kendiniz yapar, çok düşük maliyetlerle internet dünyasında yerinizi alır ve iş hacminizi büyütebilirsiniz. Ekspres site içerisinde mevcut olan şablon sayfalardan size en uygun olanı belirler ve üzerinde bir çok değişiklik gerçekleştirip kullanabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Kullanım
Ekspres site basit ve kullanıcı dostu ara yüzü ile web sitenizi oluşturmak ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hiçbir kodlama yada tasarım bilgisine sahip olmadan mevcut sayfalar içinden seçim yaparak tasarım aşamasında oluşabilecek teknik meseleleri düşünmeksizin web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Görünüm
Çok düşük bir maliyetle profesyonel görünümlü bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ekspres sitenin geniş kütüphanesinden size en uygun tasarımı seçip kullanabilir ya da değiştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için

Bizi Arayın

Web Tasarımı Hakkında daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.