Eticaret Çözümleri


E-ticaret, kelime olarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ticareti ifade etmektedir. Müşteri adayının satın alma kararını elektronik ortamda ulaştığı bilgiler çerçevesinde vermesi ve çoğunlukla bir web sitesi ya da internet uygulaması aracılığı ile sipariş vermesi işini tanımlamaktadır.
Temelde internet üzerinden mal veya hizmet alıp satmak anlamına gelen elektronik ticaret internet kullanımının getirdiği kolaylıklar nedeniyle gittikçe artan bir hız ve yaygınlık kazanmaktadır.
Elektronik Ticaret uygulamalarıyla, kurum veya kuruluşunuza internet üzerinde SANAL MAĞAZA açabilir ve buradan insanlara evlerinde, işyerlerinde veya Internet'e erişebilecekleri herhangi bir yerde mal ve hizmetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Mağazanız, 24 saat 365 gün hizmete açık olacağından her zaman satış yapma olanağınız olacaktır. Müşterileriniz sizin belirleyeceğiniz koşullarla sanal mağazanızdan oturdukları yerde alış veriş yapabilecekler. Internet mağazacılığı yapanlar, şimdi az personelle stok riski bulunmadan alıyor, satıyor, kazanıyor.
Gelecekte bizleri nelerin beklediğini hiç birimiz bilmiyoruz ama kimilerine göre internet ortamında satış yapmayan işletmeler, bugün dev alışveriş merkezlerinin karşısında ayakta kalmaya çalışan ufak mağazalar gibi olacaklar.
Eğer halihazırda bir web siteniz var ise bu siteyi de müşterilerin online alışveriş yapabilecekleri bir sistem haline sunmak için bizler hazırız.

Detaylı Bilgi için

Bizi Arayın

Eticaret Çözümleri Hakkında daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.